Září 2009

F(x) in Hanboks

30. září 2009 v 14:46 | Kim JaeYong

Happy BirthDay ShinDong

28. září 2009 v 13:54 | Kim JaeYong |  Happy Birthday

Dneska slaví narozeniny Shindong je mu krasnych 24.let(v koreji 25)
ja mu preju vsechno nejlepsi a hodne zdravi :-)

Eun and Small Girls

27. září 2009 v 10:19 | Kim JaeYong |  Eun Hyuk


Cute Dongie in SS2

27. září 2009 v 10:16 | Kim JaeYong |  DongHae
ta mašlička je uplně Cute

[090925] Super Junior M OFFICIAL Pictures Black & White

25. září 2009 v 22:00 | Kim JaeYong |  Foto(spol.)
moc vydařený PhotoShoot :-)
snad nejhezčí fotky :-) suju M ♥♥
zdroj: Nanami

F(x) with ShinDong and ???

25. září 2009 v 16:43 | Kim JaeYong

Pretty and Cute Wookie

24. září 2009 v 19:31 | Kim JaeYong |  RyeoWook
Cute

Yesung in Musical

24. září 2009 v 13:28 | Kim JaeYong |  Yesung
http://sapphirepearls.files.wordpress.com/2009/09/pyh2009092405620001300_p2.jpg


Super Girl Lyrics [Romanized]

24. září 2009 v 10:13 | Kim JaeYong |  Texty
Source:Here

HEY!
Woo~~
[Kyuhyun]
Oh~ Chao ji chao ji de nü hai
Oh~ oh~ oh~ oh~
[Siwon]
Kan wo kan kan wo
Bu yao zhong shi xiang zhao ta
Bu ai bu ai ta bu ai ni
Ni de wan mei sheng guo ta
[Kyuhyun]
Bu yao zai ding zhao na shou ji
Bu yao zai na san xin er yi
Ni ming bai de
Ni qing chu de
Wo chao ji de nü hai

F(x) Photos

24. září 2009 v 9:37 | Kim JaeYong

Lachata (Fx)-- [Guy Version]

23. září 2009 v 18:42 | Kim JaeYong
paráda tahle verze se mi libi :-) hlavne ke konci ten Rap

Super Junior-M for Numero [ Photos]

23. září 2009 v 10:06 | Kim JaeYong |  Foto(spol.)


Super Junior-M for Numero
Source: allkpop
Jak už víte Suju-M nafotili PhotoShoot pro Numero,mno některý fotky nevypadaji zle :-)
Klik na celý članek↓↓

[FANCAM] SUPER JUNIOR (hangeng,eunhyuk, shindong) FARTING [SUPER SHOW 2 @ HK]

22. září 2009 v 17:52 | Kim JaeYong |  Videa
mno já se raději nebudu vyjadřovat XD kouknite

Super Junior-M for Numero

22. září 2009 v 15:11 | Kim JaeYong |  Foto(spol.)
bože ti maji zase prdu :-( :-(

Pictures of f(x) Amber birthday party

22. září 2009 v 11:33 | Kim JaeYong
Amber nedávno oslavila svoje 18.narozeniny a ja tady mam par foteček z "párty" :-)

Kangin je nevinný

22. září 2009 v 11:25 | Kim JaeYong |  Kibum
Policie zveřejnila rozhodnutí po důkladném prozkoumání videozáznamu. Skrze tisk prohlásila: "Kangin a druhý muž si vyměnili několik ran a kopnutí. Když to viděl Kanginův přítel, přišel ho bránit."

"Všech 7 lidí zapletených do této rvačky jsme vyslechli. U všech byla vina potvrzena, ale nikdo z nich ve vězení neskončí. Co se Kangina týče, uznali jsme, že se Kangin snažil od rvačky držet dál. Snažil se toho, kdo na něj zaútočil ignorovat a vyhnout se mu, ale on ho stále následoval, což vedlo k užití násilí. Kanginovo chování ale bereme jako sebeobranu."

source: SujuCz

Krystal Profile

20. září 2009 v 17:51 | Kim JaeYong

Stage Name: Krystal (크리스탈)
Real Name: Krystal Jung/Jung Soo Jung
DOB: October 24th, 1994
Birthplace: San Francisco
Ethnicity: Korean
Hobbies/Specialties: Acting, Dance
Casted: 2006 SM Casting System
Fun fact: Younger sister of SNSD's Jessica

~Works~
SHINee's "Juliette" MV [link]
Professor Yoon English Class CF - CF #1 | CF #2
Yuhan Kimberly CF
SK, LG Telecom CF
OhDdooKi Curry CF
EO CF
Lotte Chilsung Cider CF

Source: Here

Sulli Profile

20. září 2009 v 17:49 | Kim JaeYong

Stage Name: Sulli
Real Name: Choi Sulli
Ethnicity: Korean
Born: March 29th, 1994

~Works~
Maru Kids Model
SeoDongYo Sunhwa Princess (drama)
Love Needs No Miracle (drama)
Pepero CF
Punch Lady (movie)
Babo As Child HaJiwon (movie)
Source: Here

Victoria Profile

20. září 2009 v 17:47 | Kim JaeYong

LEADER
Stage Name: Victoria (빅토리아)
Real Name: Victoria Song
dob: February 2nd, 1987
Birthplace: Qingdao, Shandong
Ethnicity: Chinese
Hobbies/Specialties: Traditional dance, Jazz dance, Korean
Casted: 2007 Beijing, China SM Casting System
Height: 168 cm
Currently lives in a dorm with Amber and Sulli.

~Works~
SHINee's "Noona Is So Pretty (Replay)" [link]
Super Junior-M's "U" [link]
Kangta's "In My Heart Someday"
Anycall 'Anydream' CF w/ Rain [link]
Spris Model w/ Lee Junki
Smart Model w/ SHINee
Vogue Girl December 2008 Photoshoot w/ SHINee
Samsung LCD Mode
Source: Here

Amber profile

20. září 2009 v 17:44 | Kim JaeYong
Stage Name: Amber (엠버)
Real Name: Amber Liu
DOB: September 18th, 1992
Nationality: Chinese born in American
Religion: Christian
Blood Type: B
Family: Older sister
She's from San Fernando Valley
She had a MySpace and Xanga, but both of them are deleted now.
source: Here