Super Junior se stali obětí autonehody!!!

30. června 2008 v 19:40 | Risako
V noci z 19. na 20. dubna roku 2007, kdy 4 členové Suju odjížděli z vystoupení, potkalo jejich dopravní vozidlo nehodu. Podle mnohých svědků auto jelo až příliš rychle po dálnici a dostalo smyk. Několik krát se otočilo vodorovně na vozovce a pak se úplně převrátilo na bok a ještě sebou několikrát převrátilo. Vše se zastavilo až 30m od místa smyku. Přítomní řidiči okamžitě volali policii a záchranku, jelikož bylo jasné, že v autě nemohl nikdo zůstat pevně při vědomí.

Místo během několika minut obléhala nejen policenjí vozidla a lékaři, ale i paparaci a mnohé fanynky. Posádka vozidla byla okamžitě převezena do nemocnice na kontrolu. Po čase se zjistilo, že dva lidé to velmi silně odnesli. Řidič vozidla a ke vší smůle i nejmladší člen Super Junior, Kyu Hyun. Seděl za řidičem a během nehody nebyl připoutaný, což se velmi těžce odrazilo na jeho stavu. Tři hodiny strávil na operačním sále, kde se mu pokoušeli obnovit některé funkce plic, které byly silně zasaženy. Nejen, že má zlomenou nohu, kliční kosti a žebra, ale k tomu během pádu se praštil do hrudníku, žebra se zlomila směrem dovnitř a poškodila plíce. Teď leží Kyu Hyun v bezvědomí na jednotce intenzivní péče a dýchá za pomocí dýchacího přístroje. Lékaři ho mohou důkladněji vyšetřit až 3-5 dnů po tom, co se probere.

Ostatní členové měli o trochu víc štěstí. Eeteuk a Eunhyuk, kteří seděli vzadu, také museli na operační sál. Ale na ten chirurgický. Skla v autě se roztříštili a mnohé z nich je i zasáhli. Lékaři museli 4 hodiny nepřetržitě pracovat, aby je všech skleněných střep zbavili. Shindong měl štěstí v neštěstí. Odnesl si z toho jen ránu na hlavě, kterou mu lékaři zašili. V součastnosti může Shindong už domů. Eeteuk a Eunhyuk bohužel musí strávit v nemocnici minimálně další 3 týdny, o Kyu Hyun nemluvě.

Během 2 hodin se zpráva rozšířila po celé Koreji, nemluvě o internetu. Ostatní členové to velmi těžce nesli a ještě téhož večera přijeli za kamarády do nemocnice. SM musí zrušit mnohá vystoupení, Live concerty a jiné aktivity jako bylo návštěva hudebního festivalu v Thajsku a nebo festival Korejské hudby v L.A v USA. Celkově se aktivity Suju velmi sníží na minimum. Shindong jako MC pro jeden Live koncert, musel odstoupit.
Vystupování KRY také bylo omezeno, nebo spíše zastaveno. Ale SuKiRa se jen tak zrušit nemohla a tak na jistou dobu Eeteuka a Eunhyuka nahradí Sungmin a Ryeowook.

Zatím se toho o jejich stavu moc neví, jelikož nemocnici hlídají bodyguardi a SM nechce k věci nic říct. Jen velmi málo šťastným jedincům se podařilo získat nějaké informace. O průběhu budu informovat.

Kyu Hyun, prosím, ne ... ... tohle je jak zlý sen ... :-(


Bože ... koukněte na to auto ... dyť z něj skoro nic nezbylo ... TT.TT

Do nemocnice okamžitě přijel o Kyu Hyunův otec.Pár CAPS fotek z místa nehody.Bože ... to je strašný!!! TT.TT
Ve všech fanklubech teď probýhají akce jako podporujte Kyuhyuna a nebo se posílají hromadné dárky členům, kteří se stali obětí nehody. Nevím jak to třeba chodí v jiných fórech, ale například v SaJu mají všichni členové v Avataru na znamení soucítění Sapphire Kyuhyun a posílá se hromadný dopis s přáničky, aby se Kyuhyun brzo uzdravil. Když to tak sečtu tak SaJu má kolem 4500 členů + ostatní fóra.
Budu časem podrobněji informovat.

PS: Podle policejního vyšetřování za nehodu pravděpodobně mohl řidič auta, který jel nepřiměřenou rychlostí. Časem se ukáže, zda za to opravdu mohl. Pokud ano, hrozilo by mu soud za spáchání trestního činu s důsledky ublížení na zdraví více lidí.
----------
Edit
zpráva z 20.4.
Kyuhyun se už probral, často ztrácí vědomí. Lékaři řekli, že díky bohu nemá žádné zranění hlavy(přesněji mozku) a to, že občas upadně do bezvědomí je důsledek toho, že utrpěl silný šok. Dále nemůže moc dobře mluvit, ale dýchání se už zlepšilo. Dýchá bez dýchacího přístroje. Už dokonce vstal z nemocničního lůžka, ale musí sedět na kolečkovém křesle. Lékaři si jen vychvalují, že se Kyuhyun velmi rychle uzdravuje a že by to teď mělo být jen lepší. Velkou otázkou však stále je, zda se brzy vrátí ke zpěvu a zda vůbec může zpívat jako dřív.

zpráva z 21.4.
SM zrušila 70% všech aktivit Super Junior. Důvody moc nezůrazňovala, jen že členové jsou už unavení a rádi by trávili více čas s nemocnými členy.
Eeteuk a Eunhyuk se taky už uzdravili, i když musí ještě pár dní strávit v nemocnici. Ještě se neví, kdy se přesně vrátí na pódium, ale do dvou měsíců prý určitě. Oba dva už dokonce poslali několik děkovných MSG svým fanouškům za to, jak moc se o ně báli a že děkují za všechny dary, co jim poslali a stále posílají.

zpráva z 30.5.
Kyu Hyun se už vrátil z nemocnice. Avšak ještě delší dobu nesmí nic dělat. Tráví hodně času na vozíčku, ale zdravotně je na tom hodně líp. Návrat ale očekávejme minimálně až koncem roku. Ostatní členové se už vrátili zpět a působí bez Kyu Hyuna.
Ja vi ze je to stary ale ja jsem otom vudec nevedela :-( chudacek Kyu ten dopadl nejhuř:-( asi mi uverite kdyz vam reknu ze mi vytrisklui slzi jak jsem to precetla :-(
ale diky bohu jsou v poradku :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Libí se ti muj blog???

JJ Libí:-) 45.5% (92)
Mno je nic moc 21.8% (44)
ne nelibi 32.7% (66)

Komentáře

1 M.ila.sek M.ila.sek | Web | 8. července 2008 v 16:17 | Reagovat

Heh... Já když to četla,tak jsem brečela jakželva... Chudáček můj KyuHyun... T.T To tak špatně nemohl dopadnout řidič? Oo Alenaštěstí je Kya v pořádku... a zpívá dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama